• Voľné pracovné miesto:

• vychovávateľ centra voľného času

Termín nástupu

1. 2. 2023

Rozsah úväzku

Vyžadujeme:

Splnenie kvalifikačných predpokladov pre prácu vychovávateľa v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a v zmysle vyhlášky č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Základná zložka mzdy (v hrubom):
              V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Ďalšie požiadavky:
              výtvarné, hudobné, športové zručnosti sú vítané.

Bližšie informácie: 0917/412 316

Žiadosť a profesijný životopis je potrebné zasielať na: riaditel.ssv@mail.com