• HĽADÁME KOLEGU ;)

• Voľné pracovné miesto: učiteľ primárneho vzdelávania

Termín nástupu: 1. 9. 2022

Rozsah úväzku: 100%

Vyžadujeme:Splnenie kvalifikačných predpokladov pre prácu učiteľa v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a v zmysle vyhlášky č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky prejednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskoršíchpredpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Ďalšie požiadavky: výtvarné, hudobné, športové zručnosti sú vítané.

Bližšie informácie: 0917/412 316

Žiadosť a profesijný životopis je potrebné zasielať na: riaditel.ssv@gmail.com

• SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2021/2022

• Ďakujeme Vám za všetku trpezlivosť, spoluprácu, za všetky spoločné dielka i dieliky ;) , ktoré sa nám podarili. Prajeme Vám, aby ste si prázdniny spoločne užili, dobre oddýchli a vidíme sa na Slávnostnom otvorení školského roka 2022/2023 05.09.2022 o 8:30 na školskom dvore ;)

• Školský výlet - Zoo Bojnice

• Tento školský rok sa nám podarilo usporiadať aj spoločný školský výlet. Cesta autobusom, slnko, zábava, zmrzlina, zvieratká, preliezky - návšteva ZOO v Bojniciach 🤩