• CPP

• O nás

• Ekokované pracovisko Centrum poradenstva a prevencie, Nám. sv. Cyrila a Metoda 9, Vrbové, ako súčasť Centra poradenstva a prevencie, E. F. Scherera 40, Piešťany je školským zariadením, ktoré patrí medzi medzi zariadenia výchovného poradenstva a prevencie.
            Bližšie informácie o CPP, E. F. Scherera 40, Piešťany nájdete  tu.

Zriaďovateľ :
            Regionálny úrad školskej správy v Trnave. Pôsobnosť je regionálna (územne pôsobí aj v susedných okresoch).

Činnosť CPP :
            Komplexná špeciálnopedagogická činnosť, psychologická, diagnostická, poradenská, preventívna, metodická, výchovno-vzdelávacia a iná odborná činnosť a súbor špeciálno - pedagogických intervencii deťom so zdravotným postihnutím vrátane detí s vývinovými poruchami s cieľom dosiahnuť optimálny rozvoj ich osobnosti a sociálnu integráciu.

Telefón CPP :